Megatron

29. září 2011 v 15:16 | Sky (K) |  Deceptikoni
Podoba: Cybertronská stíhačka, tank a jakési auto
Zbraně: Dělo a dlouhá čepel, něco jako palcát a nějaké palné zbraně
Povaha: Arogantní
Strana: Zlá - decepticon

Megatron je vůdce decepticonů hned po Fallenovi. Mění se ve tři různé stroje.
V jedničce to byl Cybertronský letoun, ve druhém díle tank a ve třetím jakési auto.
Je velice arogantní.
Také ho chce svrhout Starscream. Nenávidí Optima Prima a ostatní autoboty.
V prvním díle se dozvídáme, že ho našel Semův pradědeček a že ho Megatron ozářil a pak viděl různé znaky. Pak ho vidíme zmraženého v sektoru 7, také ho ostatní decepticoni najdou a osvobodí.Také přepůlí Jazze. Pak při boji o Zážehnici jej Sem zabije. Ovšem na začátku druhého dílu ho decepticoni se Starcreamovým nesouhlasem oživí. Pak přiletí na Cyberton a naštvaný Megatron začne nadávat Starsrceamovi, že převzal vedení decepticonů za něj. On ho však na oko přesvědčuje, že mu byl pořád věrný, ale že se někdo musel ujmout vlády. Fallen mu taky řekne, že aby se mohl vrátit na Zem musí být poslední Prime mrtvý, aby nehrozilo, že ho zabije, a taky mu řekne, že Kostka transformovala své znalosti do Sema.
Megatron se vrací zpátky na Zemi kde zajme Sema, Michaelu a jejich nového kamaráda Lea.
Ale zajímá se jen o Sema. Toho přijde zachránit Optimus a Bumblebee, ale při bitce v lese Optima zabije. Ten ovšem na konci dílu zase ožije a zabije Fallena.
Také zmrzačí Megatrona - usekne mu ruku a část obličeje.
Megatron se se Starscreamem a ostatními zbylími decepticony na Zemi stáhne do Afriky.
Pak ve trojce zosnuje plán jak přívést Sentinela za pomocí autobotů, ti ovšem nevědí, že se Sentinel dohodl s Megatronem a že s ním spolupracuje. Na konci filmu mu Carly říká, že je ubohý když si nechá rozkazovat od Sentinela a že ho pak stejně zabije a nechá si vedení.
Megatron se rozčílí a chce za tuhle ''drzost'' Carly zabít.
Pak se ale zarazí. Uvědomí si, že má vlastně pravdu a tak vstane a jde najít Sentinela. Ten má plné ruce práce s Optimem a už už by ho mohl zabít kdyby se tam nepřiřítil Megatron a smrtelně ho zranil. Po Optimusovi chce zpátky jen vedení, když si myslí, že mu je za záchranu vděčný, nedává pozor a přiblíží se k němu moc blízko a Optimus mu utrne hlavu. Pak zabije i Sentinela.

Megatron v 1čce:
Ve 2jce:
A ve 3jce: 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama